Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün en önemli unsurlarından biri olan evden eve nakliyat hizmeti, özellikle asansörlü taşımanın sektöre girmesi ile birlikte, büyük ilgi görmeye başlamıştır. Ağır eşyaları indirmek için en pratik yol olan asansörlü Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti, nakliye sektörünün yıldızı olan firmamız tarafından verilmektedir. Eşyaların zarar görmeden taşınması, evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli unsurdur. Bunun için deneyimli eleman ve en iyi ambalaj sistemleri gerekmektedir. Ambalajlama işlemlerinin başarılı ve etkili olması için, en iyi malzemeler tercih edilmektedir.

kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma

Kadıköy evden eve nakliyat elemanlarımız, eşyalarınızı kontrol etmek için, adresinize gelirler ve eşyalarınız için gerekli olan büyük aracı tespit ederler. Gerekli olacak işçi sayısı, ambalajlama ve benzeri işlemler için gerekli olan malzeme, asansör için gerekli olan boşluğun tespit edilmesi, asansörün rahat bir şekilde kullanımının sağlanması, tamamen isteğinize bağlı olan sigorta işlemleri, ödeme işlemleri ve sözleşme gibi işlemler, ilk adımdaki işlemlerdir.

Kutulama işlemleri, özel olarak yapılmaktadır. Kırılabilecek eşyalar, içi köpüklü kutulara paketlenmektedir. Balonlu naylonlar, beyaz eşya ve mobilya gibi eşyaların sarılması için kullanılmaktadır. Kutulama işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, bu konuda uzman olan elemanlar tercih edilmektedir. Koli bandı ile kapatılan kutuların üzerine 'kırılır' ibaresi yazılmaktadır. Böylece, eşyaların zarar görmesi engellenmiş olacaktır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat

Büyük araç, asansöre yanaştırılır ve öncelikle mukavemeti yüksek olan ve balonlu naylonlara sarılmış olan eşyalar indirilir. Bu eşyalar altta kalacak şekilde olmalıdır. Boşluk bırakmadan yerleştirme yapan elemanlarımız, eşyaların dışarıda kalmaması için özenle istifleme yapmaktadır. Kırılabilecek eşyaların istiflenmesinde özen isteyen bir iştir. En sağlam yerlere yerleştirilen kırılabilecek eşyaların kutuları, en üst kısma yerleştirilmektedir.

Şehir içi veya şehirlerarası nakliye işlemlerini gerçekleştiren Kadıköy evden eve nakliyat firmamız, sizin belirttiğiniz adrese eşyaları indirmek için yola çıkar. Araçlar süspansiyonludur ve eşyalarınız için oldukça güvenlidir. Kapalı kasa özellikleriyle, yağmur veya kar gibi etkenlerden etkilenmez. Yeni adrese eşyaların indirilmesi ile birlikte, eşya taşıma işlemi sona ermektedir. Eşyaların indirilmesi işleminde de yine asansör kullanılmaktadır. Asansörle çıkmayan eşyalar, iş gücü ile çıkarılır. Ev içerisinde eşya düzenleme işlemi için, özel eleman tedarik edilmektedir.